הדברת נמלים – איך הדברה מקצועית עוזרת לנו

רוצה הצעת מחיר? פשוט וקל:

או להשאיר כאן פרטים ונחזור אליך בהקדם

את בואו של הקיץ מסמל לא רק מזג האוויר החם, אלא גם שיירות החרקים, הג'וקים, הנמלים והברחשים הלא מזוהים, שמתנחלים בהמוניהם בבתים שלנו ולא מראים שום נכונות לעזוב מרצונם. מעבר לאי נעימות הכרוכה בידיעה שהם נמצאים לנו בבית ומהחלחלה שנקבל בכל פעם שנתקל בהם פנים מול פנים, חלק מהמזיקים כמו הנמלים יכולים גם לגרום נזק של ממש למוצרי מזון, לבגדים ולפרטי ריהוט ולכן, החשיבות להראות להם את הדרך החוצה כמה שיותר מהר, היא קריטית.

אז כשמדובר בכמה בודדים, סביר להניח שננסה להשתלט עליהם תחילה בעצנו, עם זה באמצעות תרסיס K300 או חומרי הדברה אחרים שאפשר לקנות בכל סופר, או בין עם זה באמצעות "תרופות סבתא", ריחות של לבנדר וחומץ.

במידה והחומרים הכימיים או תרופות הסבתא לא יספיקו בשביל לחסל את כל המזיקים, סביר להניח שנפנה לגורם מקצועי בדמותו של מדביר עם ציוד מתאים וידע כיצד להפטר מהתופעה המעיקה הזאת.

סוגי ההדברות

במידה והגענו למצב של הזמנת מדביר מקצועי הביתה, חשוב לדעת שישנם מספר סוגי הדברות, שאומנם כל אחת מהן נחשבת כיעילה בסופו של דבר לטווח זמן כזה או אחר, אך גם יש לה את היתרונות והחסרונות הטמונים בה:

  • הדברה כימית – הדברת נמלים או הדברת מזיקים אחרים על ידי שימוש בחומרים כימיים המבוססים על רעל שמיועדים להשמיד לחלוטין את המזיקים באשר הם. מדובר בשיטת הדברה אפקטיבית, העניין הוא שמדובר בחומרים שגם לבני אדם ולחיות הבית לא מומלץ לנשום אותם ולכן, בני הבית באשר הם יצטרכו להיעדר מהבית הן בהליך ההדברה והן לאחריו. בנוסף, ישנם אנשים שקשה להם מבחינה רגשית עם הליך השמדת החרקים האכזרי הזה.
  • הדברה ביולוגית – הדברה המתבצעת על ידי שימוש באורגניזמים חיים למטרה זאת. מצד אחד אין שימוש בחומרים כימיים בהדברה זאת, מצד שני, לעיתים קורה מצב בו המזיקים גוברים על אויביהם ואז ההדברה פחות אפקטיבית.
  • הדברה ירוקה – המודעות לסביבה, העלתה את הפופולאריות של השימוש בהדברה ירוקה הן לצורך הדברת עכברים והן לצורך כל הדברה אחרת. מדובר, בהדברה הנעשית באמצעות חומרי הדברה, המכילים כמות של רעל נמוכה בהרבה מזאת המצויה בחומרים הכימיים.שיטה זאת אומנם יותר ידידותית לסביבה, אך היא פחות אפקטיבית כאשר מדובר בכמות גדולה של מזיקים.
  • הדברה אלקטרונית – הדברת עכברים, ג'וקים או נמלים באמצעות הדברה אלקטרונית, עושה שימוש בשיטות אלקטרוניות שונות כגון: גלי קול בתדרים נמוכים המרחיקים את המזיקים עקב הצליל המרתיע, שימוש בתאורה מרתיעה, רעידות וכדומה. מדובר בשיטת ההדברה הידידותית ביותר לסביבה ומצד שני מדובר גם בשיטה היקרה ביותר למטרה זאת.

 

הדברה מקצועית תעלה, בדרך כלל בין 250-500 ₪, כאשר המחירים יהיו מושפעים בעיקר משיטת ההדברה ומגודל הדירה.

רוצה הצעת מחיר? פשוט וקל:

או להשאיר כאן פרטים ונחזור אליך בהקדם

מדבירים לפי אזור

הדברה לפי סוגי מזיקים

רוצה הצעת מחיר? פשוט וקל:

או להשאיר כאן פרטים ונחזור אליך בהקדם

רוצה הצעת מחיר? פשוט וקל:

כתבות מובילות